Ubytování

COVID-19

Dle Usnesení vlády ČR ze dne 28. ledna 2021 lze poskytovat ubytovací služby:

– osobám, pro které je toto ubytování nezbytné k výkonu zaměstnání, povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti, přičemž:

i) tento účel je každá osoba, které je ubytování umožněno, povinna prokázat před zahájením ubytování písemným potvrzením zaměstnavatele nebo objednatele

ii) provozovatel je povinen vyžadovat prokázání účelu podle bodu i) a uchovávat jej po celou dobu pobytu ubytované osoby

– osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona

– cizincům, jestliže nemají jiné bydliště na území České republiky a kteří mají oprávnění ke vstupu a pobytu na území České republiky v souladu s jinými předpisy,

– osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa

Co děláme pro Váš bezpečný pobyt

  • Dezinfikujeme všechny povrchy ve společných prostorách, společných koupelnách a wc, jsou zde k dispozici i dezinfekční prostředky.
  • Pokoje pro hosty střídáme tak, aby mezi odjezdem ubytovaného hosta a jeho obsazením dalšími hosty byla co nejdelší časová mezera.
  • Po každém hostovi důkladně vyčistíme a vydezinfikujeme pokoj a koupelnu a veškeré povrchové plochy.
  • Ve všech prostorách pravidelně větráme, abychom zajistili přísun čerstvého vzduchu a jeho cirkulaci.
  • Klíče dezinfikujeme po každém hostovi.

 

3* Penzion v jízdárně Olomouc se nachází v klidném prostředí městské části Lazce, nedaleko historického centra města Olomouc. Je součástí jezdeckého areálu Equine Sport Centre Olomouc, který pro své možnosti a konané akce oslovuje všechny milovníky koní.

Vychutnejte si pobyt v některém z našich 18 moderně a pohodlně zařízených pokojů nebo apartmánu.

Pokoje jsou klimatizované, disponují posezením, TV, ledničkou či malou vinotékou a koupelnou včetně toaletních potřeb. V celém penzionu je bezplatné Wi-Fi.

Parkování je pro hosty zdarma přímo u hotelu. Vaše domácí zvířata jsou u nás  taktéž vítána.

Vybavení:

 

Online rezervace ubytování zde

Penzion v jízdárně v Olomouci hodnocení